حتما تا به حال پیش آمده که بخواهید شهرک ها یا خدمات خود را در فضای مجازی به دیگران معرفی کنید و از این راه مشتریان بیشتری را جذب نمایید. راه های مختلفی برای تبلیغات در اینترنت وجود دارد. بعضی از آنها هزینه های زیادی را به شما تحمیل می کند و برخی که رایگان هستند، امکاناتی را که شما برای معرفی موثر خود و کسب و کار خود نیاز دارید ندارند.

شهرک های کشاورزی پاسخی قطعی به این نیاز شماست. هدف ما ایجاد بستری برای شما صاحبان مشاغل و کسب و کارها است تا با بهترین شکل و کمترین هزینه، تبلیغات خود را در اینترنت سامان دهید.

با توجه به نیازهای روزافزون به خرید و فروشهای اینترنتی و استفاده از دنیای مجازی جهت تبلیغ کالا و خدمات و گسترش شبکه های متعدد اینترنتی و اجتماعی می توان چشم انداز روشنی را از رونق کسب و کارهای اینترنتی در آینده نه چندان دور تصور نمود .

گروه مهندسین پس از کسب تجربیات طولانی در دنیای مجازی و کسب و کارهای اینترنتی در طی سالیان گذشته اقدام به راه اندازی وب سایت شهرک های کشاورزی به منظور پاسخگوئی به مخاطبان دنیای مجازی و رونق تولیدات داخلی و ایجاد اشتغال و کارآفرینی برای قشر جوان و تحصیل کرده کشور عزیزمان نمود .

در همین راستا مدیریت شهرک های کشاورزی ، وب سایت جامع شهرک های کشاورزی را پایه گذاری نموده و با یاری خداوند فعالیت خود را از ابتدای سال ۹۸ آغاز نمودند .

تیم مهندسین طراح وب زرین کلید

مهندس نیلوفر علیزاده

مهندس پگاه رستمی

مدیر طراح وب سایت

فارغ التحصیل در رشته مهندسی نرم افزار کامپیوتر ، من در سال 1396 در شرکت زرین کلید مشغول به کار شدم. زرین کلید یک محیط بسیار صمیمی و بدون استرس برای کار کردن است و همه افراد با انگیزه زیاد برای پیشرفت کردن تلاش می‌کنند.

مهندس نیلوفر علیزاده

مهندس نیلوفر علیزاده

فارغ التحصیل در رشته مهندسی نرم افزار کامپیوتر ، من در سال 1396 در شرکت زرین کلید مشغول به کار شدم. من به زرین کلید به عنوان یک شغل و منبع درآمد نگاه نمیکنم،من در زرین کلید دوستان خوبی دارم،همواره رشد میکنم،می آموزم و مهمتر از همه شاد هستم.

مهندس مهرنوش عبدالهی

مهندس مهرنوش عبدالهی

فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار کامپیوتر ، من در سال 1396 در شرکت زرین کلید مشغول به کار شدم. من در زرین کلید هستم چون می‌توانم کار کردن را با عشق و انگیزه تجربه کنم و هر روز از کار تیمی، روحیه همکاری و محیط دوستانه لذت ببرم.

مهندس موژان گیلانی

مهندس موژان گیلانی

فارغ التحصیل رشته ارشد کامپیوتر ، من تقریبا در پایان سال 1397 در شرکت زرین کلید مشغول به کار شدم و خیلی خوشحال هستم چون با دوستان خوبی آشنا شدم و همواره رشدی کنم و می آموزم

تیم مهندسین معماری و عمران زرین کلید

مهندس نسیم بامداد

مهندس نسیم بامداد

اینجانب نسیم بامداد متولد 1369 با مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد معماری علاوه بر سابقه تدریس در دانشگاه ، به عنوان طراح در شرکت های دکوراسیون داخلی و دکوراسیون درمانی به عنوان طراح معماری در شرکت زرین کلید مشغول به کار هستم .

مهندس سارا مهدیخانی

مهندس سارا مهدیخانی

فارغ التحصیل رشته معماری - من در سال ۱۳۹۷ در شرکت زرین کلید مشغول به کار شدم . محیط شاداب و صمیمی زرین کلید باعث انگیزه من برای تلاش بیشتر در شغلم می شود

تیم گرافیست زرین کلید

مهندس پگاه روزبهانی

مهندس پگاه روزبهانی

فارغ التحصیل رشته ارشد معماری ، من در سال 1397 در شرکت زرین کلید مشغول به کار شدم.

مهندس الهه نورآذر

مهندس الهه نورآذر

نرگس فلاح

نرگس فلاح

فارغ التحصیل رشته گرافیک ، من در سال 1396 در شرکت زرین کلید مشغول به کار شدم.

مدیر مالی و روابط عمومی

نرگس فلاح

مهندس پریا شیدفر

مدیر مالی و روابط عمومی

فارغ التحصیل رشته مدیریت مالی هستم ، در سال 1398 در شرکت زرین کلید شروع به کار کردم و از اینکه شانس همکاری با کادر مجرب و متخصص در محیط صمیمی زرین کلید داشتم بسیار خوشحالم .

تیم بازاریابی و تبلیغات

نگار نیک نژاد

نگار نیک نژاد

سرپرست بازاریاب

فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی ، من در سال 1396 در شرکت زرین کلید مشغول به کار شدم. محیط شاد زرین کلید بسیار دوست داشتنی است.خیلی خوشحالم در چنین محیط گرمی با همکاران خوبی کار میکنم.

نگار کهندانی

نگار کهندانی

فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتی ، من در سال 1397 در شرکت زرین کلید مشغول به کار شدم. عاشق کارم هستم و از همکاری در شرکت زرین کلید لذت میبرم .

آرزو عابدزاده

آرزو عابدزاده

فارغ التحصیل رشته مدیریت بیمه من در سال 1397 در شرکت زرین کلید مشغول به کار شدم

مرضیه کاکایی

مرضیه کاکایی

فارغ التحصیل رشته مدیریت مالی در سال 98 ، در سال 1398 در شرکت زرین کلید شروع به کار شدم و خیلی خوشحالم در چنین محیط خوب و صمیمی مشغول به کار شدم

سارا منطقی

سارا منطقی

دانشجوی کاردانی نقشه کشی معماری در اواخر سال 1397 مشغول به کار در شرکت زرین کلید شدم